Načítanie obsahu ... Načítanie závisí na rýchlosti vášho pripojenia!

Vitajte


Bonjour et Bienvenue !

Vitajte!

Tím našej spoločnosti je potešený Vašou návštevou stránky a nášho e-shopu Franca.sk. Kozmetické produkty, ktoré sme zaradili do našej ponuky, pochádzajú z južného Francúzska a predstavujú voňavé kúzlo prírody, ktoré zaručí Vašu spokojnosť.

Naša spoločnosť je založená na Slovensku, s pôsobnosťou vo Francúzsku, v lokalite Cote d’Azur a Provence. Priame pôsobenie v tomto regióne, ako aj na Slovensku, zaručuje korektnosť našich služieb a znalosť kvality ponúkaných produktov.

Predstavujeme Vám sortiment hygienickej a ošetrujúcej kozmetiky značky Le Petite Marseillais, Chemins du Soin, Première Pression Provence, La maison du savon de Marseille a parfémové produkty značky J.R. parfums.

Rada hygienickej a ošetrujúcej kozmetiky vychádza z esenciálnych olejov, extraktov kvetov, ovocia, orechov, vôňí prírody (v širokom spektre od levandule, cez jazmín, vanilku až po sladké mandle), ktorá neobsahuje parabén a spočíva výlučne na rastlinnej a prírodnej báze. Je určená na každodennú hygienu, krásu a pohodu z pocitu voňavej starostlivosti o seba.

Rada parfémov je založená na esenciálnych olejoch a arómach, s receptúrou dávnej tradície francúzskej parfumérie. Odtiene našich vôní nenájdete v žiadnom komerčnom butiku, ani v obchodných centrách. Ide o « staré stratené » francúzske vône, situované do súčasnej doby, ktoré uchvátia vaše zmysly na prvý nádych.

Byť iný, ako « komerčne voňavý » – to platí o všetkých produktoch, ktoré Vám prinášame v našom e-shope.

Francúzsko je svojou kultúrou, zvykmi, štýlom a teda aj produkciou odlišné od „ostatného“ sveta. Má svoje unikáty, ktoré nie sú nikde inde, a sú iba tam, pretože ide o malovýroby, kde každá fabrička má svoje levandulové pole a svojich čarodejníkov na vône 🙂

Objavte francúzsku ležérnosť, zmyselnosť, osobité vône, výrobky vysokej kvality a vychutnajte si ich jedinečnosť. Tešíme sa na spoluprácu a Vašu spokojnosť.

 

Srdečne                                                                                              Adriana Krajníková

 

 

 

V dátumoch 12.12. - 26.12. objednávky nevybavujeme